Yedekparca.com domain ve site satılıktır!
Ciddi ilgililenen kişilerin isim soyisim, telefon numaraları ve teklifleri ile bize e-mail göndermeleri gerekmektedir.
yedekparcacom@outlook.com
Ciddi olmayan tekliflere cevap dönülmeyecektir!


YedekParca.Com Yardım
[ Sorunun cevabını görmek için sorunun üzerine tıklayınız ]
Nasıl kurumsal üyelik başvurusu yapabilirim?

Üye bölümü sayfasında yer alan "Yeni Kurumsal Üyelik Oluştur" butonunu tıklayınız. Ekrana gelecek olan abonelik formunu eksiksiz olarak doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.Kurumsal üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra ne yapmalıyım?

Kurumsal üyelik başvuru formunda belirtmiş olduğunuz e-mail adresine otomatik olarak gönderilecek olan şifre ve e-mail adresiniz ile sisteme giriş yapmalısınız.Kurumsal bir firma olarak YedekParca.Com sitesine kurumsal üye olmadan ilan verebilir miyim ?

Kurumsal bir firma olarak sitemizde kurumsal üyelik gerçekleştirmeden ilan girişi yapamazsınız.Kurumsal üyelik şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Üye bölümü sayfasında bulunan "Üye Şifremi Unuttum" butonunu tıklayarak karşınıza çıkacak alana, abonelik oluşturma esnasında sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresinizi giriniz. Şifreniz e-mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir.Kurumsal üye şifremle giriş yapamıyorum. Ne yapmalıyım?

Girmiş olduğunuz kullanıcı bilgilerini tekrar kontrol ederek, yeniden giriş yapmaya çalışınız. Hatanın tekrar etmesi durumunda sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirisiniz.İlan oluşturmaya nasıl başlayabilirim?

Şifreniz ile abone girişi yaptıktan sonra sol bölümde yer alan "Yeni İlan Oluştur" butonuna tıklayarak ilan oluşturmaya başlayabilirsiniz.İlan formunda ilan kategorileri alanında ne yapmalıyım?

Bu alanda ilan vermek istediğiniz yedek parça için uygun kategori seçmeniz gerekmektedir.İlan verdiğim otomobil yedek parçasının uyumlu olduğu otomobil markasını ve modelini seçmelimiyim?

Otomobil yedek parçası ilanı girişlerinizde otomobil markasının ve modelinin seçilmesi zorunludur.İlan verdiğim otomobil yedek parçasının uyumlu olduğu otomobil markası ve modeli listede yok. Ne yapmalıyım?

Listede olmayan otomobil markası ve modeli yerine "Diğer" alt kategorisini seçiniz. Listeye eklenmesini istediğiniz otomobil marka ve modeli varsa info@yedekparca.com adresinden bize bildiriniz.İlan verdiğim cep telefonu yedek parçasının uyumlu olduğu telefon markasını seçmelimiyim?

Cep telefonu yedek parçası ilanı girişlerinizde telefon markasının seçilmesi zorunludur.İlan verdiğim cep telefonu yedek parçasının uyumlu olduğu cep telefonu markası listede yok. Ne yapmalıyım?

Listede olmayan cep telefonu markası "Diğer" alt kategorisini seçiniz. Listeye eklenmesini istediğiniz cep telefonu markası varsa info@yedekparca.com adresinden bize bildiriniz.İlan verdiğim motosiklet yedek parçasının uyumlu olduğu motosiklet markasını seçmelimiyim?

Motosiklet yedek parçası ilanı girişlerinizde motosiklet markasının seçilmesi zorunludur.İlan verdiğim motosiklet yedek parçasının uyumlu olduğu motosiklet markası listede yok. Ne yapmalıyım?

Listede olmayan motosiklet markası yerine "Diğer" alt kategorisini seçiniz. Listeye eklenmesini istediğiniz motosiklet markası varsa info@yedekparca.com adresinden bize bildiriniz.İlan Ekleme Formu Başlık Alanına Ne Yazmalıyım?

İlan Ekleme Formunda Öncelikle İlanınız İçin Başlık Oluşturmanız Gerekmektedir. İlanınız İçin Oluşturacağınız Başlık, Ürünün uyumlu olduğu marka, model ve ürün adını içermelidir.İlan ekleme formu sayfası ürün açıklama alanına ne yazmalıyım?

Bu alana ilan verdiğiniz ürünün genel özelliklerini ve alıcıya sağlayacağı avantajları ayrıntılı olarak yazmalısınız.İlan ekleme formu fiyat alanında ne yapmalıyım?

Bu alanda ilan verdiğiniz ürün için belirlediğiniz KDV dahil fiyatı yazmanız gerekmektedir.İlan ekleme formu ürün adeti alanında ne yapmalıyım?

Bu alanda stoklarınızda ilan verdiğiniz üründen kaç adet bulunduğunu belirtmeniz gerekmektedir.İlan ekleme formu ürün durumu alanında ne yapmalıyım?

Bu alanda ilan verdiğiniz ürünün durumunu ikinci el, sıfır ya da arızalı olarak belirtiniz.İlan ekleme formu ürün ulaştırma alanında ne yapmalıyım?

Bu alanda alıcıya ürünü hangi yoldan ulaştırabileceğinizi belirtmeniz gerekmektedir.İlan ekleme formu yayında kalma süresi alanında ne yapmalıyım?

Bu alanda ilanınızın yayında kalma süresini 14 gün´den 3 ay´a kadar olmak üzere belirleyebilirsiniz.Aktif ilanlar alanının işlevi nedir?

Aktif ilanlar alanından şu anda yayında olan yedek parça ilanlarınızı takip edebilirsiniz.Kontrol aşamasında alanının işlevi nedir?

Yedek parça ilanınızı oluşturmanızın ardından, tarafımızdan kontrol edilmekte olan ilanlarınızı bu alandan takip edebilirsiniz.Durdurulmuş ilanlar alanının işlevi nedir?

Kendi isteğinizle yayınını durdurmuş olduğunuz yedek parça ilanlarınızı bu alandan takip edebilirsiniz. Ayrıca bu alanda, durdurmuş olduğunuz ilanları tekrar aktif hale getirebilirsiniz.Süresi dolmuş ilanlar alanının işlevi nedir?

Seçmiş olduğunuz yayında kalma süresi dolmuş olan ilanlarınızı bu alandan takip edebilirsiniz. Ayrıca bu alanda, süresi dolmuş ilanlarınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz.Blokeli ilanlar alanının işlevi nedir?

Kontrol aşaması sırasında yayınlanması tarafımızca uygun bulunmayan ilanlarınızı bu alandan takip edebilirsiniz. Ayrıca bu alanda ilanınız üzerinde gerekli düzeltmeleri yaparak tekrar kontrol aşamasına alınmasını sağlayabilirsiniz.Süresi dolmamış ilanımı durdurdum ama tekrar aktif hale getirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Durdurulmuş ilanlar alanında aktif hale getirmek istediğiniz ilanın altında yer alan [İlanınız durdurulmuş. Tekrar aktif hale getirmek için lütfen tıklayınız.] linkini kullanarak durdurmuş olduğunuz ilanınızı aktif hale getirebilirsiniz.İlanımı oluşturdum ama ilanım henüz aktif değil. Neden?

İlanınızı oluşturmanızın ardından, ilanınızı öncelikle "Kontrol Aşamasında" alanında görebilirsiniz. Tarafımızca gerekli kontrol yapıldıktan sonra ilanınızın yayınlanması uygun bulunmuş ise ilanınızı "Aktif İlanlar" alanında, ilanınızın yayınlanması tarafımızdan uygun bulunmamış ise ilanınızı "Blokeli İlanlar" alanında görebilirsiniz.Yayında olan ilanımı durdurmak istiyorum ama ilanımın süresi henüz dolmadı. Ne yapmalıyım?

İlanınızın süresi dolmamış olsa bile yayınını durdurmanız mümkündür. İlanınızın sağ tarafında yer alan "Durdur" butonu tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Durdurmuş olduğunuz ilanınızı "Durdurulmuş İlanlar" alanından kontrol edebilir, silebilir ve tekrar aktif hale getirebilirsiniz.İlanım üzerinde nasıl değişiklik yapabilirim ?

YedekParca.Com ana sayfasında bulunan "Üye Bölümü" alanından, kullanıcı bilgilerinizi giriniz. Size ait ilan sayfası açıldığında değişiklik yapmak istediğiniz ilanın sağ tarafında yer alan "İlan Düzeltme" butonuna tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz.Hazırlamış olduğum yedek parça ilanıma nasıl fotoğraf ekleyebilirim?

Hazırlamış olduğunuz ilanın sağ tarafında yer alan "Fotoğraf" butonuna tıklayarak ilanınıza en fazla 5 fotoğraf ekleyebilirsiniz. İlanınıza ekleyeceğiniz fotoğrafın boyutu en az 250 x 188 pixel olmalıdır. ( Önerimiz; 800 x 600 pixel ) ekleyeceğiniz fotoğraf JPEG formatında olmalıdır.Firma bilgileriniz alanının işlevi nedir?

Bu alanda üyelik esnasında sisteme kaydetmiş olduğunuz şirket bilgilerinizi görebilir ve herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.Fatura bilgileriniz alanının işlevi nedir?

Bu alanda fatura bilgilerinizin girişini yapabilir ve herhangi bir değişiklik söz konusu olduğunda bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.Firma logonuz alanının işlevi nedir?

Bu alanda şirketinize ait logonuzu kaydedebilirsiniz. Logonuz 250*188 pixel ebatında ve "JPG" formatında olmalıdır. Logonuz belirtilen ebatlardan daha küçük ya da büyük olmamalıdır. Sistem yüklediğiniz logoyu sitenin farklı alanlarında kullanılmak üzere otomatik olarak küçültecek ve 3 ayrı boyutta logo oluşturacaktır. Logonuz belirtilen ebatlardan küçük ya da büyük olursa standart ve doğru görüntü elde edilemeyecektir.Şifre işlemleri alanının işlevi nedir?

Bu alanda şifre değiştirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Yedek parça ilanı yayınlatabilmek için sitenize abonelik ücreti ödemem gerekiyor mu?

Yedek parça ilanlarınızı yayınlayabilmeniz için sitemize abonelik ücreti ödemeniz gerekmektedir.Abonelik ücretleri ve süreleri nelerdir?

YedekParca.Com abonelik ücret ve süresi iki şekilde belirlenmiştir. 6 aylık abonelik paketi ayda 59,00 YTL + KDV / ( Toplam KDV dahil ücreti 417,72 YTL ) 12 aylık abonelik paketi ayda 49,00 YTL + KDV / ( Toplam KDV dahil ücreti 693,84 YTL )Abonelik ücreti ödemelerimi nasıl yapabilirim?

Abonelik ücretinizi sitemiz üzerinden kredi kartınızla tek slip ödeyebileceğiniz gibi, banka havalesi ya da EFT yoluyla da ödeyebilirsiniz.Abonelik sürem boyunca kaç tane kiralık ilanı yayınlayabilirim?

Abonelik süreniz boyunca sınırsız sayıda ilan yayınlayabilirsiniz.